Doorgaan naar hoofdcontent

Meerderheid NU’91-leden stemt voor onderhandelingsresultaat cao gehandicaptenzorg

 

 
 
 
Meerderheid NU'91-leden stemt voor onderhandelingsresultaat cao gehandicaptenzorg
Op 18 maart is voor de cao gehandicaptenzorg een onderhandelingsresultaat bereikt. Wij hebben dit positief aan onze leden voorgelegd. Een belangrijk onderdeel in dit resultaat is de eerste stap die is gezet richting het inhalen van de loonachterstand van de middengroepen. Uit een peiling onder onze leden blijkt dat zeker The post Meerderheid NU'91-leden stemt voor onderhandelingsresultaat cao... 
 
 
Aankondiging ALV
Maandag 27 juni 19.00 uur vindt een Algemene Ledenvergadering plaats. We houden deze vergadering digitaal. Zoals gebruikelijk wordt het jaar (2021) dan financieel afgesloten. En zoals eerder in deze nieuwsbrief aangegeven, nemen we graag de tijd om met elkaar van gedachten te wisselen over de nabije toekomst van de intensive care geneeskunde (visie 2022-2026). U… 
 
 
Vraag naar leefstijlinterventies tijdens overgang
Vrouwen hebben behoefte aan goede leefstijlinterventies tijdens de overgang. Deze interventies zijn er wel, maar veel programma's zijn te intensief. Daarnaast zou er meer aandacht mogen zijn voor specifieke overgangsklachten. Dat blijkt uit onderzoek van Nivel, met subsidie van de Hartstichting. Effectieve, maar intensieve programma's Tijdens en na de overgang neemt de kans op het [...] The post...


Actueel zorgnieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.