Doorgaan naar hoofdcontent

Vacature medewerker communicatie

 
Vacature medewerker communicatie


Vallerey weet nu al dat ze straks wil werken in de langdurige zorg


Kort zorgnieuws: Onderzoek asymptomatisch hartfalen, SET subsidieronde, en meer

Elke week ontvangt de redactie van ICT&health vele persberichten en nieuwsartikelen. Die zijn niet allemaal geschikt voor een volledig nieuwsbericht. Daarom zetten wij een aantal kleinere berichten bij elkaar in een wekelijks overzicht. De onderwerpen van de berichten in dit overzicht kunnen uiteenlopen, maar ze hebben allemaal betrekking op innovaties en de digitale ontwikkelingen in de gezondheidszorg.

Het bericht Kort zorgnieuws: Onderzoek asymptomatisch hartfalen, SET subsidieronde, en meer verscheen eerst op ICT&health.Oproep Ivoren Kruis participatie mondzorgpraktijken in onderzoek

Zorgverzekeraars Nederland (ZN) gaat in samenwerking met Prof. Stefan Listl van RadboudUMC een experiment starten om het effect van een abonnementsstructuur voor de behandeling van de jeugd te onderzoeken. Zij hebben hiervoor samenwerking gezocht met het Ivoren Kruis voor wat betreft het werven van praktijken die hieraan willen meewerken. NVM-mondhygiënisten is door leden benaderd met […]

Het bericht Oproep Ivoren Kruis participatie mondzorgpraktijken in onderzoek verscheen eerst op NVM-mondhygiënisten.Vacature: Kwaliteitsmedewerker Sociaal Domein

Ben jij servicegericht en wil jij je graag inzetten voor het behoud en het verbeteren van de kwaliteit in het Sociaal Domein? Werk jij accuraat en heb jij overtuigingskracht? Denk jij graag mee aan oplossingen? En ben jij geïnteresseerd in de laatste ontwikkelingen op het gebied van het Sociaal Domein? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij zoeken een kwaliteitsmedewerker voor 32-36 uur per week.Wat ga je doen?De gemeente heeft het digitaal, zaakgericht werken omarmd. Binnen jouw rol draag je bij aan een continue verbetering. Dit doe je door het uitvoeren van controles en het doen van verbetervoorstellen. Verder verricht je werkzaamheden op het gebied van procesmanagement, documentbeheer en kwaliteitsmanagement. Ook verricht je ondersteuning bij lokale en/of regionale projecten door het aanleveren van input.Bij het uitvoeren van controles en het doen van verbetervoorstellen gaat het om:Periodiek toetsen van diensten, processen en/of systemen;Tevredenheid meten van betrokkenen met betrekking tot output en proces;Voorkomen van verspilling van middelen;Reduceren van risico's;Continu verbeteren op een gestructureerde en systematische manier: PDCA.Bij het uitvoeren van procesmanagement gaat het om:Beschrijven en implementeren van werkinstructies en -processen, volgens beschikbare richtlijnen in de daarvoor geldende systemen;Structureel toetsen van processen en het doen van aanbevelingen en verbetervoorstellen op vastgestelde momenten gedurende het kalenderjaar;Voorbereiden van interne (en extern geïnitieerde) audits op vastgestelde momenten gedurende het kalenderjaar;Bijdragen in de uitvoer van audits welke geïnitieerd worden door de afdeling 'Control' of externe auditors;Opstellen van rapportages naar aanleiding van audits;Bijdragen aan het verzorgen van verbetervoorstellen naar aanleiding van audits.Bij het uitvoeren van documentbeheer gaat het om:Ontwikkelen, implementeren en verbeteren van documenten;Opstellen, implementeren en verbeteren van werkinstructies;Zorg dragen voor gestructureerde opslag, versiebeheer en beschikbaarheid van documenten en werkinstructies.Bij het uitvoeren van kwaliteitsmanagement gaat het om:Bieden van consult en advies ten opzichte van collega's binnen het Sociaal Domein, het Managementteam, afdeling Beleid, de Adviesraad Sociaal Domein en het college van B&WVertalen van klachten en bezwaarschriften naar proces- en kwaliteitsverbetering;Bijdragen aan het actualiseren en implementeren van wetswijzigingen en/of wijzigingen in verordeningen en beleidsregels;Bijdragen aan het invullen van reclame-uitingen, bijvoorbeeld door inhoudelijke input te leveren voor de periodieke actualisatie van de website en/of voor de ontwikkeling van folders;Bijdragen aan de actualisatie van kennisbanken, bijvoorbeeld m.b.t. beleidsregels en verordeningen;Vertalen van uitvoeringsonderwerpen naar functionaliteiten binnen de applicaties van het Sociaal Domein;Bijdragen in het meten en monitoren van relevante wettelijke termijnen binnen het Sociaal Domein;Uitvoeren van kwaliteitscontroles;Bijdragen in het aanleveren van informatie voor rapportages en dashboarding;Draagt bij door input te leveren in de cyclus van VIC-controles;Inhoudelijk coachen en adviseren van medewerkers;Bijdragen aan training en opleiding van medewerkers.Functie eisenWe zoeken iemand met:Minimaal een afgeronde en relevante hbo-opleiding;Relevante en recente ervaring binnen het werkveld van de WMO en de Jeugdwet;Kennis van de laatste ontwikkelingen, zoals relevante wet- en regelgeving (WMO, Participatiewet, Jeugdwet en Schuldhulpverlening);Kennis van gemeentelijke visie, relevante wetgeving, processen en werkafspraken;Een flexibele en dienstverlenende instelling;Goede communicatieve vaardigheden.Daarnaast ben jij echt goed op het gebied van samenwerken en ben je van onbesproken gedrag, betrouwbaar en integer.Wat bieden wij jeAfhankelijk van je opleiding en je ervaring is je salaris maximaal € 4.671,- bruto per maand (schaal 10 van de gemeentelijke salaristabel april 2022 op basis van 36 uur per week). Daar bovenop ontvang je een individueel keuzebudget van 17,05% van je brutosalaris. Dit salaris is gebaseerd op de HR21-functie Medewerker beleidsuitvoering I.Overige arbeidsvoorwaardenOok heeft onze gemeente een aantal aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een Persoonlijk Gezondheidsbudget, volledige vergoeding van reiskosten via het openbaar vervoer, flexibele werktijden en goede mogelijkheden om thuis te werken. Je bouwt pensioen op bij ABP waarbij de werkgever het grootste deel van de premie betaalt.We bieden je in eerste instantie een jaarcontract. Wanneer het van beide kanten bevalt wordt dit na een jaar omgezet in een vast dienstverband.Over ons teamHet Bedrijfsbureau valt onder de afdeling Sociaal Domein. Het stelt kaders, adviseert en begeleidt de uitvoerende medewerkers met ICT en beleid, organiseert bezwaar en beroep en levert managementinformatie.Over onze gemeenteDe gemeente Pijnacker-Nootdorp is een groeigemeente, de komende jaren neemt het inwoneraantal toe van 55.000 naar 65.000. Wonen in Pijnacker-Nootdorp is aantrekkelijk vanwege de goede voorzieningen en de prettige ligging in het groen met uitstekende verbindingen naar Den Haag en Rotterdam.De ambtelijke organisatie bestaat uit circa 400 medewerkers. De organisatiecultuur kenmerkt zich door een informeel karakter, vertrouwen en veel ruimte voor eigen inbreng en ontwikkeling. Collega's voelen zich gewaardeerd en zijn trots om te werken voor Pijnacker-Nootdorp.Interesse?Spreekt de functie je aan en herken jij jezelf in bovenstaande omschrijving? Dan ontvangen wij graag voor 29 augustus 2022 je cv en je motivatie voor deze functie. Voor vragen over de functie kun je contact opnemen met Dennis Meesters, Tactisch leidinggevende II, telefoonnummer 06-15 69 99 86.ProcedureJe hebt gesolliciteerd en nu? Dit kan je dit van ons verwachten:Je hebt je cv en motivatiebrief ingestuurd;Zo snel mogelijk hoor je of je wordt uitgenodigd voor een gesprek;Eerste gesprek;Eventueel tweede gesprek;Arbeidsvoorwaardengesprek;Gefeliciteerd, je hebt een nieuwe baan!Deze vacature wordt zowel gelijktijdig intern als extern gepubliceerd. Bij dezelfde geschiktheid geniet de interne kandidaat de voorkeur.
Solliciteer directActueel zorgnieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.