Doorgaan naar hoofdcontent

Verhoging looncomponent Wmo en jeugdwet

 
Verhoging looncomponent Wmo en jeugdwet
27 juni 2022 - Op basis van signalen van onze leden heeft de VNG gemeenten opnieuw dringend opgeroepen om de verhoging van 1,13 % in de tarieven te verwerken. Hoewel we de oproepen van VNG steunen, vinden we het zeer spijtig dat onze leden zelf het initiatief moeten nemen om alsnog de compensatie te krijgen en dat dit niet automatisch gebeurt.


Leonoor in RTL Nieuws-uitzending


SKI-tool: ziekenhuisdata voor patiƫnt-benchmarking
Iedereen kan met de SKI-tool sinds kort opzoeken hoe ziekenhuizen en zelfstandige klinieken ten opzichte van elkaar per behandeling presteren. Het gaat om zowel kwalitatieve als kwantitatieve data. De zogeheten SKI-tool maakt deze publieksvriendelijke ontsluiting van zorgorganisaties mogelijk. Het Zorginstituut financiert de open toegang van deze data. Het bericht SKI-tool: ziekenhuisdata voor...


Publieksversie besluitenlijst 21 juni
Nota Bodembeheer Het college heeft ingestemd met de tekst van de Nota bodembeheer en biedt de nota aan de raad aan om vast te stellen. In deze nota staat gebiedsspecifiek beleid voor hergebruik en toepassing van grond. Op basis van de nota is duurzaam gebruik van licht verontreinigde grond mogelijk, is minder inzet van primaire grondstoffen nodig en draagt zo bij aan een circulaire...


GGZ College Oog voor het gezin DEF


Actueel zorgnieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.