Doorgaan naar hoofdcontent

Wat vertel je aan je werkgever over je psychische klachten?

 

 
 
 
Wat vertel je aan je werkgever over je psychische klachten?
31 oktober 2021 – 43 procent van de Nederlanders krijgt ergens in zijn leven een psychische aandoening.  Dat kunnen depressieve of angst klachten zijn of te maken hebben met een burn-out.  Als je het psychisch lastig hebt, heeft dat soms invloed op je werk. Maar wat vertel je aan je collega's of aan je werkgever? En... Lees verder... Het bericht Wat vertel je aan je werkgever over... 
 
 
Ouderen willen mondkapjes terug
Overal weer anderhalve meter afstand houden, mondkapjes dragen in winkels en openbare gebouwen en strengere controle op de coronatoegangspas zijn volgens ouderen goede maatregelen om de oplopende coronacijfers aan te pakken. Bijna 90% van de 65-plussers zegt voorstander te zijn van extra maatregelen. Dit blijkt uit de resultaten van een peiling van ouderenorganisatie ANBO. Ongeveer 9.000 ouderen... 
 
 
Ruim 129.000 positieve tests in oktober
Ongeveer 129.000 Nederlanders zijn in oktober positief getest op het coronavirus. Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) meldde in 31 dagen tijd 129.131 nieuwe gevallen. Dat is bijna evenveel als in augustus (ruim 75.000) en september (meer dan 62.000) bij elkaar. 
 
 
Operatieassistent Zuyderland
Ben jij een (ervaren) operatieassistent en zou je graag aan de slag willen binnen een topklinisch ziekenhuis in het prachtige Zuid-Limburg? Dan bieden wij jou een dynamische maar vooral ook sfeervolle werkomgeving en nodigen we je van harte uit om te solliciteren. Jouw toekomstige werkplek Onze afdeling beschikt over 21 operatiekamers verdeeld over twee locaties. Met ons team van 140... 
 
 
Belgisch AZ Zeno Ziekenhuis legt voedselbos aan
Het AZ Zeno Ziekenhuis in het Vlaamse Knokke-Heist start dit najaar starten met de aanleg van een eigen voedselbos. Het bos, dat naast het ziekenhuis komt te liggen, krijgt een […]


Actueel zorgnieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.