Doorgaan naar hoofdcontent

Nationaal Plan Onderwijs: Extra aandacht voor onze leerlingen en mogelijkheden voor onze medewerkers

 

 
 
Nationaal Plan Onderwijs: Extra aandacht voor onze leerlingen en mogelijkheden voor onze medewerkers
Met het Nationaal Programma Onderwijs (NPO) stelt het ministerie van OCW geld beschikbaar aan scholen om het onderwijs na de coronacrisis te ondersteunen. In de afgelopen maanden heeft Yulius Onderwijs een plan opgesteld om dit geld zo effectief en duurzaam mogelijk in te gaan zetten voor onze leerlingen. Dat plan is nu gereed. The post Nationaal Plan Onderwijs: Extra aandacht voor onze... 
 
FAQ over de 45 jaar regeling
Vanaf 1 september dit jaar kunnen medewerkers in onder andere de thuiszorg met 45 dienstjaren eerder stoppen met werken. FNV Zorg & Welzijn is eind juni samen met de andere zorgvakbonden en werkgevers in de VVT tot een concreet uitgewerkt onderhandelaarsakkoord gekomen. Het onderhandelaarsakkoord is nog niet definitief maar wordt nu voor stemming voorgelegd aan de achterbannen van de... 
 
Human medicines European public assessment report (EPAR): Mozobil, plerixafor, Multiple Myeloma,Hematopoietic Stem Cell Transplantation,Lymphoma, Date of authorisation: 30/07/2009, Revision: 20, Status: Authorised
Human medicines European public assessment report (EPAR): Mozobil, plerixafor, Multiple Myeloma,Hematopoietic Stem Cell Transplantation,Lymphoma, Date of authorisation: 30/07/2009, Revision: 20, Status: Authorised


Actueel zorgnieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.