Doorgaan naar hoofdcontent

Zorgen we optimaal voor onze jeugd?

 

 
 
Zorgen we optimaal voor onze jeugd?
2 mei 2021 – Er wordt veel beleid gevoerd op en rondom kinderen. Beleid dat een directe impact heeft op hun leven. Het bepaalt welke hulp en steun er beschikbaar is. Denk hierbij aan voorlichting en informatievoorziening op scholen, maar ook aan hulpverlening als kinderen tegen problemen aanlopen. Het is essentieel dat er getoetst wordt... Lees verder... Het bericht Zorgen we optimaal... 
 
Zondagvering Willibrordus van 2 mei door geestelijke verzorging GGZ NHN 
 
65-plussers maak gebruik van uw vaccinatie oproep
Oproep aan alle 65-plussers die zich nog niet hebben laten vaccineren


Actueel zorgnieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.