Doorgaan naar hoofdcontent

SOLK Hardenberg webinar: inspirerend en geeft energie!

 

 
 
SOLK Hardenberg webinar: inspirerend en geeft energie!
De initiatiefgroep SOLK 'werkgebied ziekenhuis Hardenberg' organiseerde samen met Proscoop een webinar over SOLK (Somatisch onvoldoende verklaarde lichamelijke klachten). Twee inspirerende sprekers brachten energie en inspiratie om anders naar een patiënt met SOLK-klachten te kijken. Dit webinar was specifiek voor het adherentiegebied van Saxenburgh Medisch Centrum (Ommen, Hardenberg,... 
 
Onderhuidse Bluetooth-monitor volgt hartfuncties op afstand
In het Catharina Ziekenhuis in Eindhoven is de eerste patiënt van Nederland geïmplanteerd met een onderhuidse Bluetooth-hartmonitor. Cardioloog Tim Simmers plaatste het innovatieve device, dat gekoppeld is aan de mobiele telefoon van de patiënt. Met de draadloze hartmonitor is het mogelijk om over een langere periode de prestaties van het hart van de patiënt op afstand volgen en zo nodig de... 
 
Zorgen we optimaal voor onze jeugd?
Er wordt veel beleid gevoerd op en rondom kinderen. Beleid dat een directe impact heeft op hun leven. Het bepaalt welke hulp en steun er beschikbaar is. Denk hierbij aan voorlichting en informatievoorziening op scholen, maar ook aan hulpverlening als kinderen tegen problemen aanlopen. Het is essentieel dat er getoetst wordt of we met het huidige beleid optimaal voor onze jeugd zorgen.


Actueel zorgnieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.