Doorgaan naar hoofdcontent

Corina Greven benoemd tot hoogleraar Environmental Sensitivity in Health

 

 
 
 
Corina Greven benoemd tot hoogleraar Environmental Sensitivity in Health 
 
 
Data for the maps in support of the Council Recommendation on a coordinated approach to the restriction of free movement in response to the COVID-19 pandemic in the EU/EEA
The downloadable data file contains the data on which the maps requested in the Council Recommendation on a coordinated approach to the restriction of free movement in response to the COVID-19 pandemic in EU/EEA are based. They are published every Thursday. 
 
 
Zorgprestatiemodel: webinars, simulatietool en eigen risico patiƫnten
In dit artikel vindt u het laatste nieuws over het zorgprestatiemodel (zpm). 
 
 
"Koffie to Youz" officieel geopend
De koffiecorner op de Dr. van Welylaan is een plek waar collega's, cliƫnten en bezoekers elkaar... Lees verder 
 
 
Zorgen we optimaal voor onze jeugd?
Er wordt veel beleid gevoerd op en rondom kinderen. Beleid dat een directe impact heeft op hun leven. Het bepaalt welke hulp en steun er beschikbaar is. Denk hierbij aan voorlichting en informatievoorziening op scholen, maar ook aan hulpverlening als kinderen tegen problemen aanlopen. Het is essentieel dat er getoetst wordt of we met het huidige beleid optimaal voor onze jeugd zorgen.


Actueel zorgnieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.