Doorgaan naar hoofdcontent

Tussenstand rapport Beroepenstructuur psychologische zorg

 

 
 

Tussenstand rapport Beroepenstructuur psychologische zorg
Recent is een nieuwe versie van het conceptrapport Beroepenstructuur psychologische zorg verschenen. Zie ook ons nieuwsbericht van 7 juli j.l. We merken dat het onderwerp leeft bij onze leden en dat er veel belangstelling voor is. Daarom delen we het nu ook met onze leden. NIP-leden: log hier in en bekijk het rapport Mocht je na het […] Het bericht Tussenstand rapport Beroepenstructuur... 
 

Update registratie verpleeghuizen 21 juli 2020
In totaal zijn op 21 juli 10.610 patiënten geregistreerd met (mogelijk) COVID-19 in verpleeghuizen. Dit is een toename van 134 patiënten in vergelijking tot vorige week dinsdag. Deze toename is hoger dan de afgelopen weken, maar de nieuwe meldingen betreffen – op twee registraties na- allemaal verdenkingen op COVID-19. In de cijfers van Ysis zien we vooral een toename in het aantal patiënten dat... 
 

Uitbetaling vergoeding aan coassistent hapert


Actueel zorgnieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.