Doorgaan naar hoofdcontent

Inventarisatie van het gebruik van Diagnostische Referentieniveaus voor röntgenonderzoeken in Nederland

 

 
 

Inventarisatie van het gebruik van Diagnostische Referentieniveaus voor röntgenonderzoeken in Nederland
Om ziekten op te sporen kan röntgenstraling worden gebruikt. Daarbij is het zaak om ernaar te streven om een goed beeld te maken met zo weinig mogelijk straling. Voor elf medische onderzoeken is in 2012 bepaald welke dosis haalbaar moet zijn per onderzoek. Dit noemen we diagnostische referentieniveaus. Ziekenhuizen in Nederland vergelijken de werkelijk door hun gebruikte dosis met deze... 
 

Update kennisagenda Bedrijfs- en Verzekeringsgeneeskunde (2)
Voor het eerst in het bestaan van het vak hebben bedrijfs- en verzekeringsartsen de gelegenheid om een eigen kennisagenda op te stellen. Hier werd op 1 mei 2019 een start mee gemaakt. Het doel van de kennisagenda is om kennis- en... 
 

Gerechtelijk deskundige
Onze vereniging is door het bestuur van Landelijk Register van Gerechtelijk Deskundigen (LRGD) aangemerkt als een zelfstandig kwalificerende beroepsorganisatie. Dit houdt in dat onze leden, indien wordt voldaan aan de overige vereisten voor...


Actueel zorgnieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.