De laatste ontwikkelingen in de zorg, zowel nieuws van en voor de Care & Cure, met zorg gebracht.

donderdag 29 november 2018

NVK: GUO-cursus 2019

GUO-cursus 2019
Op 31 januari en 1 februari 2019 organiseert het Erasmus MC de jaarlijkse GUO-cursus. De cursus voor gynaecologen, kinderartsen en artsen prenatale geneeskunde heeft dit jaar als thema: Aangeboren afwijkingen: Het continuüm van prenatale en neonatale diagnostiek en behandeling. In de bijlage hieronder vindt u meer informatie over het programma en de sprekers.   Uitnodiging GUO-cursus 2019:...
Lees verder

Reminder controle NVK-lidmaatschap
Om er zeker van te zijn dat wij van al onze leden de correcte gegevens in onze ledenadministratie hebben staan, willen wij u vragen om (als u dit nog niet heeft gedaan) via deze link de gegevens van uw lidmaatschap te controleren. Een eventuele opzegging dient u schriftelijk vóór 1 december 2018 te doen bij het bestuur via ledenadministratie@nvk.nl. De persoonlijke gegevens die u invult, zijn...
Lees verder

Standpunt kinderarts op de SEH
De NVK heeft haar standpunt over de rol van de kinderarts op de SEH uit 2009 herzien. Aanleiding voor de herziening zijn nieuwe inzichten ten aanzien van ontwikkelingen in de spoedeisende (kinder)geneeskunde. Het vernieuwde standpunt vindt u op de NVK-website.
Lees verder